fundacjacircart@gmail.com
tel. 698 832 129
Facebook
© Copyright by Fundacje Circat

TORUŃSKI FESTIWAL NOWEGO CYRKU

Wydarzenie kulturalne realizowane w przestrzeni zespołu staromiejskiego Torunia, dofinansowane ze środków Gminy Miasta Toruń, Województwa Kujawsko-Pomorskiego i partnerów prywatnych.
Gównym celem projektu, jakim jest Toruński Festiwal Nowego Cyrku jest realizacja działań artystycznych na rzecz rozwoju kultury MiastaTorunia, poprzez udział zarówno mieszkańców miasta jak i turystów w profesjonalnie przygotowanym wydarzeniu, poprzez ukazanie potencjału artystycznego, atakcyjności walorów sztuki nowocyrkowej, która stanowi widowiskowe dopełnienie wielu spektakli ulicznych oraz sama stanowi ciekawą formą wyrazu arystycznego, obok której nie można przejść obojętnie.

 

I Toruński Festiwal Nowego Cyrku ((18-19 sierpnia 2017 roku)

PROGRAM FESTIWALU

Piątek / 18 sierpnia 2017

godz. 18.00 „Rosyjska Ruletka” Pan Ząbek

(interaktywne show)

godz. 21.00 „Fabryka Chmur” Synergy Art

(pokaz fireshow)

Sobota/ 19 sierpnia 2017 r.

godz. 14.00 Wolna przestrzeń cyrkowa

(otwarte warsztaty cyrkowe)

godz. 18.00 „Aerial Street Show” Maciej Czarski

(pokaz akrobatyki powietrznej)

godz. 20.30 „Szafa Show” Fundacja Sztukmistrze

(spektakl z elementami fireshow)

  

 

II Toruński Festiwal Nowego Cyrku

PROGRAM FESTIWALU (15 września 2018 r.)

Sobota / 15 września 2018

godz. 13.30 „Wolna Przestrzeń Cyrkowa”

(warsztaty)

godz. 15.00 „Kacper Wydmański Show”

(pokaz kuglarski)

godz. 16.30 „Bill BombaDill Show”

(kuglarstwo, akrobatyka)

godz. 18.00 „Rympau Duo”

(interaktywny pokaz akrobatyki, żonglerki)

godz. 19.30 „Firebreathing Show”

(pokaz fireshow)

godz. 21.00 „Wieczne miasto”

(spektakl)

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=289655884972849&id=340914126346549

 

 

III TORUŃSKI FESTIWAL NOWEGO CYRKU

PROGRAM

14.06.2019 r. (piątek)
godz. 18.00  – „Tobi Show” (spektakl kuglarski)
godz. 20.00  – „Tata” (klaunada)

15.06.2019 r. (sobota)

godz. 12.00 – 14.00 – „Otwarta przestrzeń cyrkowa” – warsztaty
godz. 14.30  – Krzysztof Kostera Art Show (pokaz na trapezie)
godz. 15.00 – Walizka Show (pokaz kuglarski)
godz. 16.00  Krzysztof Kostera Art Show (drabina, żonglerka, monocykl)
godz. 17.00  Marta Mądry Hula Hoop
godz. 17.20  Andrei Sharhaev Cyr Wheel Show
godz. 18.00 Walizka Show (pokaz kuglarski)
godz. 19.30 Marta Mądry Hula Hoop
godz. 20.00 Andrei Sharhaev Cyr Wheel Show
godz. 21.00 Fiesta Finale (pokaz Fire Show)

Circart Baner Circart Baner